W Galwieciach o urodzie

galwiecie_9

galwiecie_9Od stycznia tego roku w Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym w Galwieciach ruszył cykl spotkań pt.: „Moja pasja – mój sposób na życie”. Realizacja przewidziana jest na 6 miesięcy. Cykl polega on na comiesięcznych spotkaniach chętnych mieszkańców Galwieć z osobami pasjonującymi się dowolną dziedziną.

Jako pierwszą gościliśmy panią Ewę Rakowską – właścicielkę Studia Stylizacji Paznokci „Paznokcie Ewy”. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Ewa podzieliła się z obecnymi wiadomościami na temat pielęgnacji rąk i paznokci, pokazała w jaki sposób się je przedłuża oraz zaprezentowała metody do ich ozdabiania.

26 lutego w świetlicy gościła pani Lidia Liszewska – makijażystka i wizażystka. Poprowadziła ona pokaz makijażu dziennego. Pani Lidia chętnie odpowiadała na wszystkie zadawane pytania dotyczące nie tylko makijażu ale również pielęgnacji twarzy.

Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się w marcu. Dziękujemy pani Ewie i pani Lidii, że zgodziły się podzielić z nami swoją wiedzą. (Red. AK)


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “W Galwieciach o urodzie

 1. Paula

  Kiedy i z kim będzie następne spotkanie?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. J

  Ciekawe spotkanie. Nawet dla mężczyzn. Choć najlepsze oczywiście było ciasto.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Ak

  Kolejne spotkanie pt.: „Zabawy gliną” odbędzie się 13 marca 2014r. (czwartek) w godzinach 16:30 – 20:00. Poprowadzi je pani Małgorzata Rusek – instruktor pracowni ceramicznej DK w Gołdapi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Julita kobuszewska

  było fajnie bedzie jeszcze fajniej 😉 zapraszamy nawet tych ktorzy zwieszaja nos na kwinte….i tych ktorzy uwazaja sie za lepszych…a niech przyjda i pokaza jak potrafia lepiej zorganizowac czas….i skoro tak bardzo chcą wiecej roznorodnosci to jest okazja do tego zeby własnie uczestniczyc w nowych projektach 😉 jest kawa herbata ciasto mozna upiec swoje ciasto pochwalic sie jaki to sie ma talent na przyklad 😉

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...