Z zazdrości pobił partnerkę

napis-policja-11

napis-policja-11Gołdapscy policjanci zatrzymali 26 – letniego Bartosza I., mieszkańca gminy Kowale Oleckie. Mężczyzna w niedzielę wieczorem dotkliwe pobił swoją partnerkę. A wszystko z zazdrości, bo widział jak siedziała w aucie w towarzystwie innych mężczyzn. Teraz odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 lutego br. około godziny 21:00 w Pogorzeli. Bartosz I. jadąc w kierunku Kowal Oleckich przy jednym z przystanków autobusowych zauważył swoją partnerkę siedzącą w samochodzie w towarzystwie koleżanki i dwóch mężczyzn. 26 – latek rozzłoszczony widokiem partnerki zatrzymał się i wszczął awanturę, która przerodziła się w rękoczyny. Podczas szamotaniny mężczyzna uderzył kilkukrotnie pokrzywdzoną pięścią w twarz. Ponadto groził kobiecie pozbawieniem życia. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci szybko zatrzymali napastnika.

Bartosz I. jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, za co może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.


Aktualności

Powiązane artykuły