Wszyscy mniej lub bardziej zakochani…

walentynki_lisy_1

walentynki_lisy_114 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Lisach obchodzili Walentynki. W tym dniu wszyscy mniej lub bardziej zakochani, mieli okazję wyznać swoje uczucia osobom, które darzą sympatią.

Specjalnie dla nich Samorząd Uczniowski przygotował pocztę walentynkową, która przekazywała ozdobne, najczęściej własnoręcznie zrobione liściki z walentynkowym wierszykiem wybranej osobie. Wśród tej niezwykłej korespondencji, nie zabrakło wyrazów sympatii skierowanych pod adresem dyrektora szkoły, nauczycieli i wychowawców. Atmosferę tego dnia tworzył również odpowiedni wystrój klas, dominował kolor czerwony i niezliczona ilość czerwonych serc, pojawiających się w różnych miejscach w szkole. Nie zabrakło też szalonej zabawy i pląsów w rytmie muzyki disco.

O nasze apetyty zadbały mamy, przygotowując słodki poczęstunek. Walentynki przyniosły wszystkim bawiącym się w szkole wiele radości. Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.

Ewa Szymańska –opiekun SU


Aktualności

Powiązane artykuły