Straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu

pojazd_2

pojazd_2Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj popołudniu na prostym odcinku drogi K-65 w miejscowości Jabramowo. Kierująca citroenem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj popołudniu około 11.10 na drodze krajowej K-65. Wtedy to oficer dyżurny gołdapskiej komendy został powiadomiony, że w Jabramowie citroen leży w rowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wynika, że kierująca citroenem 44-letnia Katarzyna W. jadąc w kierunku Gołdapi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta została przewieziona do oleckiego szpitala. Badanie alkomatem wskazało, że była trzeźwa. Trwają czynności wyjaśniające.

pojazd

pojazd_2

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu

  1. zniechęcony

    Zgrany,stały argument:niedostosowanie prędkości.To już nudne się staje.I.poza tym,podawanie wieku kierowcy.Wiadomość bomba!W tym wypadku bezcenna informacja.