Nie zachował bezpiecznej odległości

stluczka_1

stluczka_1Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiejszego popołudnia we Wronkach Wielkich. Kierujący Passatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Golfa, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierująca Golfem z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala w Olecku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 13.20 na drodze wojewódzkiej W-650 we Wronkach Wielkich. Jadąca przez tę miejscowość mieszkanka gminy Gołdap, kierując osobowym Golfem rozpoczęła manewr skrętu w lewo, natomiast jadący za nią vw Passat nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Golfa w wyniku czego doszło do zderzenia tylnego pojazdów. Siła uderzenia była na tyle duża, że Golf odbił się i uderzył w przydrożną barierę ochronną.

Kierująca Golfem doznała obrażeń głowy, w związku z czym została przewieziona do szpitala w Olecku. Czterem mężczyznom podróżujący Passatem nic się nie stało. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Niestety pojazdy nie nadawały się do dalszej jazdy. W wyniku uszkodzeń funkcjonariusze zatrzymali oba dowody rejestracyjne

Mundurowi wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozwagę za kierownicą. (Red. KPP Gołdap)

stluczka_1

stluczka_2

 


Aktualności

Powiązane artykuły