Ukradł elektronarzędzia bo nie miał na alkohol

kodeks_kajdanki2, małe

kodeks_kajdanki2, małeZarzut kradzieży usłyszał 29-letni mieszkaniec Gołdapi, który z prywatnego garażu na terenie miasta ukradł elektronarzędzia i inne przedmioty o łącznej wartości około 2000 złotych. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Gołdapscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi z jednego z prywatnych garaży na terenie miasta. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (31.01/01.02). Nieznany wówczas sprawca z niezabezpieczonego skradł m.in. piłę spalinową, wiertarkę, butlę gazową i inne przedmioty o łącznej wartości około 2000 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się tą sprawą niespełna godzinę od otrzymania zgłoszenia ustalili i zatrzymali 29-letniego Rafała S. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do których się przyznał i złożył wyjaśnienia. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, które wkrótce wróci do właściciela. Teraz 29-latek ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły