Wiatrem malowane

W ramach imprezy Kierunek Gołdap zapraszamy serdecznie, 30 stycznia, o godz. 18.00 do Galerii K-2 gołdapskiego Domu Kultury na otwarcie wystawy Lidii Liszewskiej „Wiatrem malowane”.
Lidia Liszewska pochodzi z Bełchatowa, gdzie od momentu ukończenia warszawskiego Policealnego Studium Kosmetycznego, prowadziła Salon Zdrowia i Urody. W Gołdapi mieszka zaledwie 12 miesięcy. Swoją przyszłość zawodową i artystyczną chciałaby związać z Mazurami.
Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Makijażu Jolanty Wagner zdecydowała że po kilkunastu latach tworzenia wzorem i kolorem „obrazów jednej nocy” – poszerzy swoje zainteresowania plastyczne o malarstwo na jedwabiu, ceramikę artystyczną oraz pisanie i tworzenie dla dzieci. Przez ponad 7 lat była związana z działalnością gospelowego chóru Bełchatów Gospel Singers, dbając o sceniczny wizerunek formacji i makijaż wokalistów. Współtworzyła artystyczny dorobek grupy pisząc również teksty piosenek na dwie ostatnie płyty zespołu.
Nagrodzona w 2008 roku przez Starostę Bełchatowskiego, za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej.
Pędzlem tworzy sztukę użytkową, słowem – to co niewidoczne ale wtopione w codzienność – czynią ją… niecodzienną.
Naprawdę warto to zobaczyć.


Aktualności

Powiązane artykuły