Uderzył w znak drogowy i wjechał w ogrodzenie

wypadek Wronki Wlk

wypadek Wronki WlkGołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiejszej nocy na drodze W-650 w miejscowości Wronki Wielkie. Kierujący audi na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na pobocze, uderzył w przydrożny znak i wjechał w ogrodzenie. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do oleckiego szpitala.

 

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy (z 19 na 20 stycznia) około godziny 2:40 na drodze W-650. Wtedy to oficer dyżurny komendy został powiadomiony, że we Wronkach Wielkich kolo Gołdapi audi uderzyło w znak i wjechało w ogrodzenie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wynika, że kierujący audi 24-letni Paweł K. nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w przydrożny znak i wjechał w ogrodzenie.

Mężczyznę zbadano na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się że 24-latek wsiadł za kierownicę audi będąc pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało, że miał 0,4 promila. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala w Olecku. Nie uniknie jednak odpowiedzialności. Za jazdę w stanie po użyciu alkoholu grozi kara aresztu bądź grzywny.

Wypadek Wronki Wlk 2

wypadek Wronki Wlk


Aktualności

Powiązane artykuły