Nadchodzi 22. Finał Orkiestry

min

min

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się do nas wielkimi krokami. Gramy już 12 stycznia!! Właśnie dlatego nasi dzielni i wspaniali wolontariusze ruszyli w miejski tłum, by z radością zapraszać wszystkich na to wydarzenie.

 

Pomarańczowi ochotnicy rozdali mnóstwo ulotek. Ludzie z uśmiechami na twarzach przyjmowali broszurki i cieszyli się, że kolejny raz będą mogli wesprzeć tą akcję charytatywną. Miejmy nadzieję, że za niecałe 5 dni pogoda będzie równie piękna jak dzisiejsza, ponieważ dzień finału jest dniem wyjątkowym, przepełnionym szczęściem i ORKIESTROWĄ atmosferą. Do tego gołdapski sztab WOŚP zapewni każdemu wiele zabawy i mile spędzony czas. Już od samego rana skupiskiem atrakcji będzie Plac Zwycięstwa (rynek), Sala Widowiskowa w Domu Kultury, a wieczorem Kotłownia, gdzie odbędą się koncerty rockowe.

happening_1 happening_2 happening_3 happening_4 happening_5 happening_6

W tym roku wszelkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów! Nie bójmy się pomagać bliźniemu!

 

 

Plakat  WOSP 2014 Wieś

PLakat WOSP 2014-page-001(1)

Powiązane artykuły