Kolizje, kolizje…

napis-policja-11

napis-policja-11Wczoraj na terenie powiatu gołdapskiego doszło do kilku niegroźnych zdarzeń drogowych. Głównymi przyczynami było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i niezachowanie bezpiecznej odległości w trakcie jazdy od pojazdów poprzedzających. Kierowco, pamiętaj nie jesteś sam na drodze.

 

Wczoraj (15 stycznia) na terenie Gołdapi oraz powiatu gołdapskiego doszło do kilku kolizji. Około południa na skrzyżowaniu pl. Zwycięstwa z Królewiecką 29-letni kierujący Suzuki, obywatel Rosji wymusił pierwszeństwo przejazdu w stosunku do volkswagena Passata, czym doprowadził do zderzenia bocznego pojazdów.

Do kolejnego zdarzenia doszło o godzinie 14:00 w Surminach. Tym razem 80 letni kierujący daewoo Tico nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył stojącego na poboczu Passata.

Około godz. 20:00 na ul. Mikołajczyka 29 letni kierujący Fiatem 126 P wykonując manewr cofania nie zachował należytej ostrożności i uderzył w Passata.

W zaistniałych zdarzeniach nikomu nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. W dwóch przypadkach sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami 250 i 400 zł, natomiast w jednym przypadku funkcjonariusze zastosowali pouczenie. Zatrzymane zostały również trzy dowody rejestracyjne. (Red. KPP Gołdap)

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Kolizje, kolizje…

  1. ...

    Oj ten passat:)

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...