Biegówkowa Masa Krytyczna

biegi

biegiW Gołdapi, tak jak w ponad 20 miejscach w całej Polsce odbędzie się Biegówkowa Masa Krytyczna. Celem imprezy jest ukazanie światu ilości osób, dla których narciarstwo biegowe jest pasją lub sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. 

Gołdapskie zawody narciarskie rozpoczną się 1 lutego o 16.00 przy Promenadzie Zdrojowej. Według prognoz temperatura powinna oscylować w okolicach – 7 stopni. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zawodach oraz tworzenia i przesyłania zdjęć i filmów z imprezy na adres kontakt@p7studio.pl. Z najciekawszych produkcji organizator Biegówkowej Masy Krytycznej (TN Biegówki) zmontuje krótki film pokazujący fantastyczną zabawę na śniegu pasjonatów narciarstwa biegowego.

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy na tegoroczny Bieg Jaćwingów!

Jeszcze do 31 stycznia mamy okazję do zapisów na Bieg Jaćwingów w zdecydowanie tańszej, przystępnej cenie. Przypomnijmy, że tegoroczna edycja odbędzie się pomiędzy 7, a 9 lutego.

Obniżone ceny wynoszą:

Biegi Główne K i M (20 kmF – 22 kmCL ) – 40 zł (od biegu) II – termin

Biegi Średnie K i M (10 kmF – 11 kmCL) – 20 zł (od biegu) II – termin

Biegi Towarzyszące K i M (200 mCL –  5,5 kmCL, 5 kmCL i 5 kmF) II – termin – 1zł (od biegu).

Ponadto przy starcie w dwóch biegach obowiązuje nas zniżka 75% promocyjnej kwoty. Zawodniczki i zawodnicy, którzy w ubiegłym roku w czasie XXVI Biegu Jaćwingów w biegach głównych zajmowali miejsca na podium zwolnieni są z opłaty startowej na danym dystansie.

Nie ma co zwlekać, zapisz siebie, zaproś znajomych!

Powiązane artykuły