Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Dom Kultury w Gołdapi serdecznie zaprasza na recital Zbigniewa Zamachowskiego, który odbędzie się w ramach imprezy Kierunek Gołdap.

Sala widowiskowa – 31.01.14, godzina 19.00. Bilety dostępne w biurze DK w cenie 35 zł.

Występ zostanie poprzedzony supportem utalentowanej wokalistyki Doroty Osińskiej – uczestniczki programu The Voice of Poland.

Zapraszamy do zapoznania się z całym programem imprezy!

Zbigniew Zamachowski: http://www.youtube.com/watch?v=T2_GMyJd3PI

Recital Zbigniewa Zamachowskiego – aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie ze piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta” , a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” – „Kobiety jak te kwiaty”.

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.


Dorota Osińska: http://www.youtube.com/watch?v=Ptjh3gp-alk

Pozdrawiamy!
Dom Kultury w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Recital Zbigniewa Zamachowskiego

 1. qwerty

  „Kobiety jak te kwiaty”. to jest w strzał w dziesiątkę. Czy Pan Zamachowski będzie tłumaczył jak skakać z kwiatka na kwiatek. A może jak podciąć kobiecie łodyżkę. Jak można zapraszać kogoś takiego. To wstyd. Wszyscy którzy wybierają się na występ niech się zastanowią. A może trzeba pokazać temu panu i zostać w domu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Józef

  Chyba zabrakło temu panu gotówki na spłacanie długów w tym na alimenty.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. rewelacja

  gratuluję Panom braku kultury.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...