Podziękowano Mieczysławowi Sztabińskiemu

podziekowanie

podziekowanieSerdecznie dziękujemy Panu za długoletnie pełnienie zaszczytnej funkcji Prezesa gołdapskiego Koła Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – powiedział starosta gołdapski Andrzej Ciołek zwracając się do por. w st. spocz. Mieczysława Sztabińskiego. Oficjalne podziękowanie miało miejsce podczas ostatniej sesji Rady Powiatu 29 listopada.

Starosta wraz z przewodniczącym rady Leszkiem Retelem wręczyli byłemu prezesowi list gratulacyjny i upominek oraz podziękowali za doskonałą współpracę ze Starostwem Powiatowym w Gołdapi i Radą Powiatu. Życzyli też panu Mieczysławowi zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby. Były prezes Koła ze swojej strony również podziękował władzom powiatu, zarówno tej, jak i poprzedniej kadencji za wsparcie i pomoc, na którą zawsze mógł liczyć.

Nowym prezesem koła powiatowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych jest Stanisław Bombała, który został wybrany na to stanowisko 22 września 2013 r. podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego koła.

 


Aktualności

Powiązane artykuły