Mole zapraszają na koncert życzeń i na potrawy regionalne

kartaczewo_13_52-150x150

kartaczewo_13_52-150x150Kolejne wydarzenie w ramach projektu „Działaj lokalnie 2013” będzie miało miejsce 16 listopada w świetlicy w Żytkiejmach. Tym razem seniorzy wraz z nieformalną grupą „Pozytywnie zakręcone mole książkowe” działającą przy Bibliotece Publicznej w Gołdapi w ramach tego projektu spotkają się, by wymienić doświadczenia i poglądy na temat przygotowania i wykonania potraw regionalnych.

Oprócz części kulinarnej zaplanowany jest też koncert życzeń. Wyjazd autokarem do Żytkiejm w najbliższą sobotę o godz. 9:00.

Bliższe informacje i zapisy pod nr tel. 87 615 03 67 (godz. 7-15); 87 615 48 70 (godz. 10-17).

(ADz)

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, Gminy Gołdap, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Banku BGŻ – Oddział w Gołdapi – realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny.

logo

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Mole zapraszają na koncert życzeń i na potrawy regionalne

  1. rewelacja

    Brawo biblioteka.Brawo dwóm wsapniałym paniom pani Agnieszce i Pani Halinie ,nir jestem pewna czy drugie imie jest takie.Jeśli namotałam to przepraszam.Gratuluję obu wspanialym Paniom.

  2. biblioteka

    Dziękujemy bardzo ale jest to również zasługa jeszcze jednej pracowitej osoby ale bardzo skromnej Emilki która raczej cichutko wykonuje dobra robotę i „nie występuje przed orkiestrę”.