Wyniki sobotnich zawodów pływackich

basen_4

basen_4W sobotę na basenie OSiR odbyły się amatorskie zawody pływackie (drugie z ośmiu eliminacji) w ramach cyklu „Warmia i Mazury pływają”. Na pływalni pojawiło się 31 zawodniczek i zawodników (na 34 zgłoszonych).

Wyniki zawodów

 

Kategoria I – 6 lat i poniżej na dystansie 12,5m (dziewczęta):

 

1. Zofia Stepanik – czas 24,10,

2. Agata Roczeń – czas 26,38,

3. Maria Osińska – 45,05.

Kategoria I – 6 lat i poniżej na dystansie 12,5m (chłopcy):

1. Dominik Osiński – czas 24,54.

Kategoria II – 7-9 lat na dystansie 25 m (dziewczęta):

1. Julia Twardowska – czas 26,23,

2. Marta Stepanik – czas 26,36,

3. Amelia Eliza Święcka – czas 32,51,

4. Zofia Naszkiewicz – czas 33,31.

Kategoria II – 7-9 lat na dystansie 25 m (chłopcy)

1. Michał Banial – czas 22,52,

2. Marek Kossakowski – czas 30,95,

3. Szczep Dominik – czas 33,82.

Kategoria III – 10-12 lat na dystansie 25 m (dziewczęta):

1. Patrycja Osińska – czas 19,35,

2. Maja Gruzińska – czas 23,72,

3. Iza Tramp – czas 35,68.

Kategoria III – 10-12 lat – 25m (chłopcy):

1. Janusz Stepanik – czas 18,71,

2. Mateusz Naszkiewicz – czas 26,60,

3. Wiktor Wierzbicki – czas 28,38.

Kategoria IV – 13-14 lat na dystansie 50 m (dziewczęta):

1. Gabriela Kisielewska – czas 37,91,

2. Edyta Mazalewska – czas 38,18,

3. Anna Stepanik – czas 41,76.

Kategoria IV – 13-14 lat na dystansie 50 m (chłopcy):

1. Kacper Daniel Świtkiewicz – czas 32,27,

2. Artur Szczep – czas 40,64.

Kategoria VII – 20-29 lat na dystansie 50 m (mężczyźni):

1. Paweł Tunkiewicz – czas 34,85.

Kategoria VIII – 30-39 lat na dystansie 50 m (kobiety):

1. Emilia Osińska – czas 44,79,

2. Twardowska Magdalena – czas 1,32,89.

Kategoria VIII – 30-39 lat na dystansie 50 m (mężczyźni):

1. Sebastian Twardowski – czas 38,38,

2. Roczeń Grzegorz – czas 58,04.

Kategoria IX – 40-49 lat na dystansie 50 m (mężczyźni):

1. Marek Taudul – czas 31,10,

2. Tomasz Gruziński – czas 35,05,

3. Mariusz Kossakowski – czas 48,87.

Kategoria XI 60 lat i powyżej na dystansie 50 m (mężczyźni)

1. Romuald Taudul – czas 54,79.

Organizatorzy zawodów dziękują rodzicom za zgłoszenie swoich pociech na zawody i spędzenie swojego wolnego czasu razem z nami. Dziękujemy również naszym gościom z Olsztyna, którzy dołączyli do gołdapskich zawodów. Dziękujemy panu staroście Andrzejowi Ciołkowi za ufundowanie medali na nasze zawody.

Dziękujemy również naszym sponsorom za nagrody i słodki poczęstunek.

Wszystkie zdjęcia i wyniki z sąsiednich miast (Dobre Miasto, Iława, Olecko, Olsztyn, Ostróda) oraz regulamin zawodów na stronie www.warmiaimazury.plywaja.pl

 

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Wyniki sobotnich zawodów pływackich

  1. zimna woda

    zimna wodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

     
  2. zadowolony

    ale medale i słodkości pierwsza klasa 🙂