Od piątku 29 listopada rozpoczynają się zapisy!

W piątek (29 listopada) rusza elektroniczna rejestracja kandydatów do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. Kandydaci zostaną poddani procedurze kwalifikacyjnej z myślą o naborze do służby w 2014 roku, gdzie planujemy przyjąć około 140 osób.

Jutro o godzinie 10.00 zacznie funkcjonować system elektroniczny zapisów na złożenie dokumentów do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Zalogować się należy na stronie internetowej Oddziału www.wm.strazgraniczna.pl, w zakładce „Nabór do służby” i wypełnić „formularz rejestracyjny”.

Zgodnie z kolejnością zgłoszeń kandydatowi zostanie przesłana odpowiedź e-mail ze wskazaniem terminu i godziny osobistego złożenia wymaganych dokumentów w Wydziale Kadr i Szkolenia Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78. Dokumenty od kandydatów będą przyjmowane od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00, w terminie od 20 stycznia do 24 kwietnia 2014 roku. W przypadku wyczerpania terminów dotyczących składania aplikacji do służby, Wydział Kadr i Szkolenia zaprzestanie rejestracji osób zainteresowanych służbą.

Funkcjonariuszem może zostać każda osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, w wieku do 35 lat, o nieposzlakowanej opinii, która pozytywnie zaliczy procedurę kwalifikacyjną. Funkcjonariusz będący na kursie podstawowym zarabia około 1800 zł netto a po jego ukończeniu około 2300 zł netto.

W bieżącym roku (2013) szeregi Straży Granicznej na Warmii i Mazurach zasiliło 162 nowych funkcjonariuszy.(Red. W-MOSG)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Od piątku 29 listopada rozpoczynają się zapisy!

  1. kamil

    Za każdym razem zapominacie dodać, że zarejestrowanie się na stronie graniczy z cudem.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...