Gołdap miastem bez elektrośmieci

elektrośmieci_6

elektrośmieci_6Przyjaciele Przyrody z „dwójki” przypominają, że cały czas trwa akcja „GOŁDAP-MIASTEM BEZ ELEKTROŚMIECI” – mechanizm jest prosty i całkowicie bezpłatny.

Mieszkańcy oddający elektrośmieci do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi zasilają Fundusz Oświatowy. Szkoła otrzymuje kupony, które przeliczane są na punkty, które następnie zamieniane są na pomoce naukowe lub wyposażenie sal lekcyjnych. Tym samym samorząd osiąga trzy korzyści – modernizację szkół i podnoszenie komfortu nauki, integrację społeczności lokalnych oraz ograniczanie nielegalnego pozbywania się zużytego sprzętu.

Warto podkreślić, że celem programu „Moje miasto bez elektrośmieci” jest nagradzanie prawidłowych postaw mieszkańców, co prowadzi do dużo silniejszego utrwalania pozytywnych nawyków, niż karanie za złe postępowanie.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Gołdapi i okolic  do wzięcia udziału w naszym programie. Czekamy na zużyty sprzęt elektryczny – sprzęt zamienimy na kupony, a te na nagrody .

Przyjdź, przynieś. zostaw!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi sala nr 8p. Jeżeli sprzęt jest duży zgłoś chęć oddania – sekretariat szkoły 870884 – umówimy się przyjedziemy.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Gołdap miastem bez elektrośmieci

 1. Jozef

  Czy można prosić o podanie w jakich godzinach szkoła przyjmuje elektrośmieci.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Przyjaciele Przyrody -SP nr 2 w Gołdapi

  Zapraszamy codziennie w godzinach 7.00-17.00 oprócz sobót i niedziel:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...