Świetna zabawa w Galwieciach

galwiecie_piknik_12

galwiecie_piknik_12W niedziele centrum kulturalno-rekreacyjnym w Galwieciach odbył się piknik pod nazwą „Pokazanie dobrych praktyk”. Całe wydarzenie rozpoczęło się od pokazu ratowania człowieka, który został uwięziony w samochodzie w wyniku wypadku drogowego.

Następnie odbyły się różne konkursy i rywalizacje sportowe, zarówno dla młodszych i starszych uczestników pikniku. Było m.in. rodzinne przeciąganie liny, skoki w workach, konkurencje z piłką, biegi, rozwijanie węża strażackiego oraz konkurs wiedzy. Na najlepszych czekały nagrody.

Dodatkową atrakcja była możliwość malowania twarzy dzieci kolorowym farbkami przez dziewczyny z OSP Górne. Chętni mogli również spróbować swoich sił w użyciu sprzętu do gaszenia. Na wszystkich czekało również stoisko I pomocy przedmedycznej. Na zakończenie odbyło się ognisko integracyjne.

Organizatorem pikniku była Ochotnicza Straż Pożarna w Górnem, Sołectwo Galwiecie, Szkoła Podstawowa w Galwieciach oraz Stowarzyszenie Fabryka Cudów.

Fot : Marta Misiewicz

Tekst: Konrad Kazaniecki


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Świetna zabawa w Galwieciach

  1. Super!
    Dzieki takim imprezom dzieciakom w przyszlosci moga nie przychodzic glupawe pomysly do glowy, bo beda wiedzialy jak mozna zagospodarowac swoj wolny czas

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...