Otwarcie drogi nr 650

z_lotu_26_09_13_91_wm

z_lotu_26_09_13_91_wmMam zaszczyt poinformować, iż uroczystość symbolicznego oddania do użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 650 na odcinku Banie Mazurskie – Boćwinka i Grabowo – Gołdap wraz z ulicami Wojska Polskiego i Paderewskiego (łącznie 16,31km) odbędzie się w środę 6 listopada.

Początek uroczystości o godzinie 12.00 przy ulicy Wojska Polskiego (na wysokości narożnika posesji parafii świętych Leona i Bonifacego).

Serdecznie zapraszam do udziału w tej uroczystości kończącej inwestycję samorządu województwa warmińsko-mazurskiego o wartości ponad 59 mln zł, a stanowiącą element modernizowanego ciągu dróg wojewódzkich wzdłuż granicy państwowej od Gołdapi przez Węgorzewo, Kętrzyn, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Ornetę, Pasłęk do drogi ekspresowej Gdańsk-Warszawa.

Z wyrazami szacunku

Jarosław Słoma

Wicemarszałek

województwa warmińsko-mazurskiego

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Otwarcie drogi nr 650

  1. Józef

    Czy na tym symboliczno uroczystym otwarciu drogi 15 km i dwóch ulic w Gołdapi,będzie obecny premier ?

  2. Kazik

    ależ ty masz poczucie humoru Józek, normalnie boki zrywać, twoja kobita to ma z tobą ubaw. Józek ty się normalnie marnujesz. No nie mogę się opanować normalnie. Twojego na pewno nie będzie. Twoi byli w epoce kartek na papier toaletowy, buty i wyroby monopolu spirytusowego.