Organizatorzy włożyli w uroczystość wiele pracy

trojka_jubileusz_32

trojka_jubileusz_32W klimacie z czasów Kościuszki przebiegały środowe obchody 45-lecia gołdapskiej „Trójki”. Choć marszałek Jarosław Słoma podczas swojego wystąpienia wspominał czasy mniej odległe, kiedy jako uczeń tej szkoły oglądał mecz na Wembley.

Ukłonami witał gości ustawiony wzdłuż korytarzy szpaler uczniów ubranych w stroje z epoki, w której żył patron tej szkoły. Uroczystość rozpoczął polonez, wprowadzenie sztandaru, potem mazur, wystąpienie dyrektora Leszka Retela i burmistrza Marka Mirosa. W trakcie spotkania głos zabierali również inni goście, m.in. poseł Andrzej Orzechowski.

Jak zwykle przy takich okazjach były nagrody i odznaczenia, także dla dyrektora Leszka Retela.

Widać było, że organizatorzy włożyli w uroczystość wiele pracy – scenariusz precyzyjnie opracowany, zaś impreza sprawnie poprowadzona. Całość świetnie uzupełniały występy uczniów oraz prezentacja multimedialna.

Można też było obejrzeć kroniki szkoły i spotkać się dawnymi nauczycielami (warto podkreślić, iż Leszek Retel w swoim wystąpieniu wspomniał również tych, którzy odeszli).

Z okazji jubileuszu o miły i potrzebny prezent postarała się Rada Rodziców podarowując szkole cztery laptopy.

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Organizatorzy włożyli w uroczystość wiele pracy

 1. Gołdap

  Pięknie to wygląda, bywam w szkołach na wielu imprezach, ale trójka jak zawsze , a tym razem jeszcze bardziej piękna. Macie dobrych organizatorów . Gratuluję.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. gołdapiak

  szkoda że nikt nie zaprosił byłych uczniów szkoły, nikt nie powiadomił że to już 45 lat. to bardzo przykre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. absolwent

  Ze zdjęć wynika, że impreza była fajna. Ale na widowni widzę tylko ciało pedagogiczne i zaproszonych gości. Żałuję, że nic o tym nie wiedziałem, a bardzo interesuję się „trójką” jako jej absolwent i bardzo chętnie spotkałbym się z innymi byłymi uczniami. A tak to kolejna „sztuka dla sztuki”. Żal, bardzo żal.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Zośka

  Do Gołdap
  Takie tam pierdu,pierdu. Ja też bywam na różnych imprezach szkolnych i mogę stwierdzić, że wszystkie są bardzo dobrze przygotowane. Nie można w ten sposób, każda szkoła, jeżeli coś robi,pokazuję szerszym kręgom, robi to dobrze. Ludzie wkładają mnóstwo pracy,doceńmy to……

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Umiejący czytac

  http://goldap.org.pl/2013/10/troche-wspomnien-na-urodziny-trojki-2/
  Na stronie szkoły tez jest zaproszenie.

  Jak widać kiepskiej baletnicy …… szkoda bo znowu praca nauczycieli została niedoceniona przez niektórych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...