Uprzejmie informujemy, iż dziś do GoldMedica Sp. z o.o. dotarły wyniki badań wody pobranej z gołdapskiego szpitala w dniu 22.08.2013 r. Wykazano brak bakterii legionella – woda w szpitalu spełnia wszystkie normy. (Red. Starostwo Gołdapskie)
Powiązane artykuły
-
Zakończenie sezonu w Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap
Po sezonie czas na na jego zakończenie. Już po raz dziewiąty (w ramach zakończenia sezonu) rozegraliśmy... -
PSM. Nie obeszło się bez łez i wzruszeń
Odbyło się uroczyste pożegnano dyplomantów PSM I stopnia im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi. Podczas... -
KPP w Gołdapi. Powitanie wakacji!
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w rodzinnym pikniku z okazji powitania wakacji. Na naszym stoisku profilaktycznym rozmawialiśmy...

A co na to dostawca wody? Też jest czysty? Czy mamy się już leczyć?
GoldMedica ma własne ujęcie
a „wszystkie normy ” to jakie? Kto pobierał wodę na badanie kontrolne?
qwerty, po co pytasz? Nie nauczyłeś się jeszcze, że nie dostaniesz odpowiedzi?
Kiedyż to starostwo raczyło odpowiedzieć na pytanie internauty?