Rozpoczęły się wspólne ćwiczenia

cwiczenia_policja_7

cwiczenia_policja_7W poniedziałek rozpoczęły się w Gołdapi dwudniowe ćwiczenia policji wraz ze studentami wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

W spotkaniu z funkcjonariuszami w Urzędzie Miejskim uczestniczył Zastępca Komendanta-Prorektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr Robert Częścik. Uczestników i gości powitał komendant gołdapskiej KPP mł. insp. Andrzej Żyliński.

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach, niedawno podpisanej, umowy o współpracy pomiędzy gminą Gołdap i szczycieńską uczelnią.


Aktualności

Powiązane artykuły

12 komentarzy do “Rozpoczęły się wspólne ćwiczenia

 1. qwerty

  A to dlatego że jesteśmy krajem unijnym. Jak byś pojechał gdzieś dalej w europę to np przy fladze Grecji, Włoch zawsze jest wywieszona flaga unijna. I u nas też tak być powinno. Szczyćmy się tym i pokazujmy to wszystkim.

   
 2. Tkaniny unijne widzę w sali dwie, a flagę Polski jedną.

  2 177 309 000 złotych to dochody ze źródła pt. „Środki z Unii Europejskiej i innych źródeł niepodlegające zwrotowi” w 2012 roku.

  15 942 482 000 złotych to wydatki wykonania zadania działu „758″ budżetu państwa pt. „Rozliczenia z budżetem ogólnym Unii Europejskiej z tytułu środków własnych” w 2012 roku.

  Czyli w 2012 roku RP dopłaciła do UE nie mniej niż 13 765 173 000 złotych.

  Nie szczycę się eurokomunizmem i pokazuję to.

   
 3. qwerty

  Eurokumunizmem? A byłeś chłopie kiedyś nad ciepłym morzem? Doceniłbyś walory EuroKomunizmu.

   
 4. qwerty

  Najlepiej siedzieć w domu i narzekać. Flagi 2 a Polska jedna – jak to możliwe? Zachodzi w głowę Koziołek M.

   
 5. qwerty

  Oczywiście że będziemy dopłacali do Unii – to kwestia czasu. Jak ktoś się łudził że będzie inaczej to Baran jest i tyle.

   
 6. qwerty

  Ale drogi mamy – w końcu jakaś autostrada , nawet w Gołdapi. Duma duch rozpiera, a pierś tchu nabiera. Myśli koziołek. Samo z naszych podatków!

   
 7. To po co EU?

  Jak do mnie rozmawiasz to proszę o podpisanie się swoim własnym imieniem i nazwiskiem.

   
 8. Ktoś musi narzekać, skoro sytuacja jest smutna.

  http://www.youtube.com/watch?v=kONcSEKxHL0

   
 9. Józef

  qwerty przenieś się na wirtualną tam błyśniesz elokwencją.Natomiast na tej stronie masz małe szanse. Mógłbyś być poetą ale ………..?

   
 10. qwerty

  Proszę bardzo Szymon Gwóźdź. Siedxmy i Narzekamy rrazem . 22% bezrobotnych w Goldapi. Dupe prawda. Wszyscy na granicy. Oferta pracy – pakowanie kopert. Brak chętnych. Ni przecież za tys. Zł nikt pracować nie będzie. . Przecież każdy w Goldapi wykwalifikowany. Po co. Na granicy lepiej. A później p Burmistrz Światła. KKryształowy mówi że to prawo. Goldapi do mrowkow
  ania. A jak sam granicę prxykreca? Płacz i roznacza. Piękna Goldap. Grecja w scenariuszu P. Piecia. Siedxmy i nsrzekajmy. Di roboty.

   
 11. Jest zasadnicza różnica miedzy nami – ja się podpisuje imieniem i nazwiskiem pod swoim narzekaniem. Również dlatego się podpisuje że ktoś musi zabierać głos gdy cała reszta imiennie milczy. Głośno pozdrawiam.