Zapraszamy na Dożynki Powiatowe 2013

dozynki

dozynkiStarosta Gołdapski ogłasza konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy Dożynek Powiatowych 2013, które w tym roku odbędą się 31 sierpnia w Baniach Mazurskich. Do udziału w konkursie zapraszamy: osoby prywatne, stowarzyszenia, sołectwa i grupy nieformalne.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosi się o telefoniczne lub osobiste potwierdzanie swojego uczestnictwa do dnia 26 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich (e-mail: maciejw57@tlen.pl, gokipbm@interia.pl, tel.: 87 615 74 30).

 

Jednocześnie, organizatorzy dożynek zapraszają wszystkie sołectwa z Powiatu Gołdapskiego, do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą prezentację swojego sołectwa. Ze względów logistycznych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa sołectw do dnia 26 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Gołdapi

(e-mail: promocja@powiatgoldap.pl, tel.: 87 615 44 03).

 

Dodatkowym konkursem w tym roku jest konkurs na najsmaczniejszy chleb. Do udziału w konkursie zapraszamy: osoby prywatne oraz piekarnie. Zgłoszenia proszę przesyłać na powyżej podany adres Starostwa Powiatowego w Gołdapi, do dnia 26 sierpnia.

 

Do 23 sierpnia Starostwo Powiatowe, na powyżej podanych adresach, będzie również przyjmowało zgłoszenia producentów żywności tradycyjnej i twórców rękodzieła ludowego, którzy zechcą wystawić swoje stoiska w trakcie Dożynek Powiatowych. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonania wyboru wystawców.

 

Zapraszamy również do udziału w konkursie „Okazy z pola, sadu i ogrodu” – regulamin i formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

 

Formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie www.powiatgoldap.pl. (http://www.powiatgoldap.pl/aktualnoci/item/1728-do%C5%BCynki-powiatowe-2013)

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

 

Powiązane artykuły