Powiązane artykuły

3 komentarzy do “

 1. qwerty

  Uprzejmie dziękuję Organizatorom za powiadomienie w ostatniej chwili – w dniu zawodów. Niestety z tego nie jest możliwy udział mojej rodziny. Pragnę nadmienić, że program zawodów jest non-stop zmieniany kalendarz nie jest wogóle przestrzegany, przykładem może być ostatni rzut ligi. Nie widzę ogłoszenia ani na osir-goldap, ani na goldap info, czy uzdrowiskogoldap.pl w kalendarzu imprez sportowych. Będąc złośliwy nadmienię stwierdzić , że jeżeli chodzi o bieganie to 2 tyg wcześniej były by już ogłoszenia. POZDRAWIAM i życzę wszystkim miłego popołudnia.

 2. Zbigniew Konobrocki OSiR Gołdap

  Chcialbym sprostować sprawę dotyczacą zawodów, które odbędą się w dniu dzisiejszym a mianowicie V rzut Ligi MTB na Pięknej Górze.
  Informacja o zawodach została dodana 6 dni temu na stronę osirgoldap.pl
  Z faktu, iż stronę OSiR odwiedziło tak dużo osób serwer strony został przeciążony (nie działa od wczoraj z rana). Informacje na danych poratalach internetowych tak jak i na obecnycm goldap.org nie maja obowiązku umieszczania takowych informacji tydzień przed zawodami. Z mojej strony zapewniam, że informacja o zawodach na stronie OSiR została dodana parę dni temu. Proszę nie gniewać się a mianowicie zrozumieć, że jest to spowodawane nie z naszej winy.

 3. Zbigniew Konobrocki OSiR Gołdap

  Jeśli wpisze się w google V rzut Ligi MTB BGŻ osirgoldap.pl to widać datę dodania wpisu zawodach o których mowa – 6 dni temu.