Pramida w Rapie wśród 32 propozycji cudów Polski

piramida

piramidaMiesięcznik „National Geographic Traveler” po raz trzeci ogłosił plebiscyt 7 nowych cudów Polski. Na łamach lipcowego numeru ogłoszone zostały 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadowym Travelerze.

Więcej pod linkiem:

http://poznajpolske.onet.pl/gallery/wybierz-7-nowych-cudow-polski-2013-plebiscyt-national-geographic-traveler,1397,image,12.html

piramida


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pramida w Rapie wśród 32 propozycji cudów Polski

 1. Mazur

  „National Geographic Traveler” zauważył, że Piramida w Rapie jest czymś wyjątkowym w skali kraju i Europy. Takich wyjątkowych w skali Europy miejsc obiektów mamy o wiele więcej. Władze Gminy Banie Mazyrskie i powiatu Gołdap nie potrafią doprowadzić do faktycznej renowacji w/w zabytku skupiając sie na jakiś innych dziwnych inwestycjach w gminie i powiecie, typu wiatraki, biogazownie, fermy norek, poszukiwanie gazu łupkowego ….. itd. Pora zacząć myśleć jak wycisnąć pieniądze z tego co mamy najcenniejsze natura, rolnictwo, zabytki. Na tym mogą zarobić wszyscy mieszkańcy a nie tylko zachodnie koncerny, które zostawią nam tylko smród, skażenie, hałas …. itd.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. xyz

  Słuszny pogląd ,popieram.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...