Policjanci będę czuwać podczas tegorocznych Dni Gołdapi

GWIAZDA

GWIAZDAMiejscowi policjanci podczas tegorocznych Dni Gołdapi przez dwa dni będą dbać o ład i porządek oraz o bezpieczeństwo tutejszych mieszkańców, turystów i przyjezdnych gości. Podczas imprezy funkcjonariusze będą wspierani przez służby Straży Granicznej, Miejskiej i Żandarmerii Wojskowej. Mundurowi będą patrolować miasto i okolicę oraz kontrolować ruch na drogach.

 

W piątek 19 lipca rozpoczną się obchody tegorocznych Dni Gołdapi. Jednak dopiero w sobotę rozpocznie się koncertowe brzmienie różnych zespołów. Spodziewamy się napływu dużej ilości osób oraz zwiększonego natężenia ruchu na drogach. Przez dwa dni koncertowania gołdapscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców, turystów i przyjezdnych gości. W tym czasie miejscowych funkcjonariuszy wspierać będą służby gołdapskiej Straży Miejskiej, Straży Granicznej oraz Żandarmerii Wojskowej. Na ulicach patrole piesze pilnować będą ładu i porządku, natomiast na drogach o bezpieczeństwo kierowców zadbają policjanci ruchu drogowego. W tym czasie mundurowi prowadzić będą wzmożone działania kontrolno – prewencyjne. Do walki z piratami drogowymi funkcjonariusze będą stosowali laserowe mierniki prędkości, a także elektroniczne analizatory wydechu do pomiaru stanu trzeźwości kierujących pojazdami.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Policjanci będę czuwać podczas tegorocznych Dni Gołdapi

  1. qwerty

    panowie policjanci więcej kontroli w parku miejskim i na plażach. gówniarze chleją piwsko i nikt tego nie widzi!!!!!!!!!!!!!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...