Bez dokumentów i nietrzeźwy chciał przekroczyć granicę

kontrola_graniczna_2013_m[1]

kontrola_graniczna_2013_m[1]Straż Graniczna z Gołdapi udaremniła dalszą podróż mężczyźnie, który bez dokumentów i pod wpływem alkoholu chciał przekroczyć granicę.

W drogowym przejściu granicznym w Gołdapi do odprawy granicznej zgłosił się podróżujący samochodem osobowym marki Audi obywatel Niemiec. Mężczyzna bez dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy, jedynie z prawem jazdy, chciał zwiedzić Rosję. Ponadto w trakcie kontroli funkcjonariusz Straży Granicznej poczuł od kierowcy woń alkoholu. Mężczyzna był zdziwiony i zaskoczony, że jego krajoznawcza wycieczka została przerwana, a dalsza podróż jest niemożliwa.

Przybyły na miejsce zdarzenia patrol gołdapskiej Policji potwierdził przypuszczenia kontrolera. Przeprowadzone badanie wykazało, iż mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Pijanego turystę przekazano funkcjonariuszom Policji, którzy prowadzą dalsze czynności. (red. W-MOSG)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Bez dokumentów i nietrzeźwy chciał przekroczyć granicę

  1. xxxxx

    no tak SG zatrzymuje a całą robotę za nich odwala Policja-skandal! żeby w Polsce można kontrolować a dalszych czynności nie można było robić, czy w ogóle jest to zgodne z prawem?kiedy SG dostanie uprawnienia do wszystkiego? o odciąży i tak zawalona Policję?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...