W świecie zwierząt – Przyjaciele Przyrody z „Dwójki” informują

safari_17

safari_17Cali, zdrowi i szczęśliwi wróciliśmy z nietypowej wyprawy. Ekologiczne Gospodarstwo Rodziny Rudziewiczów w Zatykach u stóp Tatarskiej Góry zaprosiło nas na cudowną wycieczkę.

Jechaliśmy samochodem terenowym po ogromnym ponad trzystuhektarowym, ogrodzonym obszarze. Z bliska oglądaliśmy stada danieli, saren i jeleni. Widzieliśmy też konie Przewalskiego, dzikie owce arui, muflony, jaki, strusie, pawie…

Ciągle mamy przed oczami zwierzęta żyjące w niemal ich naturalnym środowisku. Oczywiście zachowywaliśmy odpowiednie zasady bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że wykonane zdjęcia choć w części oddadzą niezapomniany urok gospodarstwa oraz wspaniały nastrój panujący podczas całej wycieczki.

Dziękujemy za bezbłędną organizację imprezy i czujną opiekę naszym kochanym mamom.

Przyjaciele przyrody z IIa

wychowawczyni Alina Oleszczuk

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “W świecie zwierząt – Przyjaciele Przyrody z „Dwójki” informują

 1. :)

  Wspaniała wycieczka:) Dzieciaki zadowolone, fajna inicjatywa ze strony nauczyciela. Inni powinni brać przykład jak zaciekawić przyrodą i zwierzętami dzieci i aktywnie uczestniczyć w tego typu zajęciach.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Karol

  Inni od lat też tam jeżdżą, tyle tylko, że o tym nie piszą. Traktują to jak jedną z wielu czynności nauczycielskich, za którą dostają zapłatę. Nie uważają, że trzeba o tym pisać w Internecie. Od tego jest strona szkoły.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. mama

  Nieprawda wielu tam nie było jeszcze;,chętnie wybiorę się tam z rodziną;bardzo dobrze, że szkoły informują o tym co robią właśnie w internecie;jak widzę można mile tu spędzić czas;

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...