Rozpoczęło się od „Śpiącej królewny”

pogorzel_sw_rodziny_3

pogorzel_sw_rodziny_3W Szkole Podstawowej w Pogorzeli obchodziliśmy 7 czerwca Święto Rodziny. Celem imprezy była integracja środowiska lokalnego, rodziców, dzieci i nauczycieli poprzez zabawę.

Była to okazja do współpracy w grupie oraz ukazania wartości kontaktów rodzinnych i koleżeńskich. Podczas wspólnej zabawy uczniowie przestrzegali zdrowej rywalizacji pod bacznym okiem rodziców. Święto Rodziny rozpoczęliśmy przedstawieniem ,,Śpiąca królewna” w wykonaniu uczniów klasy V. Następnie odbyły się różnorodne konkursy, konkurencje sprawnościowe dla dzieci i rodziców. Ważnym wydarzeniem był mecz piłki nożnej rodzice – dzieci, który zakończył się zwycięstwem dzieci 3:1. Trzeba przyznać, że rodzice dzielnie walczyli na boisku. Uczestnicy sportowych zmagań mogli posilić się kiełbaskami pieczonymi przy ognisku, były też lody i napoje chłodzące.

Nagrody dla zwycięzców były symboliczne w postaci słodyczy, ale wzbudzały radość na twarzach dzieci i dorosłych. Na zakończenie imprezy wyłoniono najaktywniejszą rodzinę, która brała udział we wszystkich konkurencjach. Zwyciężyła rodzina Popławskich, którą reprezentował tata Radosław i dwoje dzieci. Główną nagrodą był miś podarowany przez panią Ninę Kostaniecką.

SP Pogorzel

 


Aktualności

Powiązane artykuły