Trwa konkurs fotograficzny

wiadukt

wiaduktPrzypominamy, że do 3 czerwca 2013 roku można przysyłać fotografie z cyklu „ŚLADAMI ZABYTKÓW ZIEMI GOŁDAPSKIEJ” na konkurs ogłoszony przez Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej. Do udziału w nim zapraszamy młodzież gimnazjalną i starszą – w wieku do 21 lat.

Do konkursu można zgłaszać fotografie cyfrowe, które przedstawiają obiekty zabytkowe lub inne obiekty posiadające duże walory historyczne, kulturowe lub artystyczne. Fotografie mogą ukazywać budynki sakralne, założenia parkowo-pałacowe, starą architekturę miejską i wiejską, dawne obiekty inżynieryjne, pomniki, kapliczki, cmentarze, detale architektoniczne itp.

Uczestnik może zgłosić od 1 do 3 zdjęć przysłanych drogą e-mailową lub na płytce CD na adres Parku. Do zdjęć należy dołączyć formularz zgłoszenia zawierający krótki opis sfotografowanych obiektów. Więcej informacji o konkursie oraz wzór formularza zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej Parku pod linkiem:

http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/puszczyrominckiej/aktualnosci-konkurs_fotograficzny_sladami_zabytkow_ziemi_goldapskiej.html

Nagrody w konkursie funduje Starostwo Powiatowe w Gołdapi. Zapraszamy do udziału! (an)

plakat śladami zabytków

Powiązane artykuły