Pomóż nam wygrać!

Na Placu Zwycięstwa w dniach 13 i 14 maja zagości kosmiczne miasteczko edukacyjno-rozrywkowe „Planeta Energii”. Wizyta „Planety” w Gołdapi to nagroda dla klasy Ic ze Szkoły Podstawowej nr 1, która znalazła się wśród zwycięzców ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego Grupy ENERGA.
W czasie wizyty w miasteczku „Planeta Energii”, można dowiedzieć się: Czym jest prąd i w jaki sposób powstaje? Do czego służy energia elektryczna i jak bezpiecznie z niej korzystać chroniąc przy tym środowisko? Wśród atrakcji m.in. film 3D o Energoludkach – sympatycznych mieszkańcach „Planety Energii”, ciekawe pokazy i eksperymenty naukowe, multimedialne zabawy edukacyjne z prądem, nad którymi czuwają przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Wszystkich zapraszamy od 15:00 – 18:00.
W trakcie trwania Miasteczka Energii ( 13 i 14 maja) będzie ogłoszony drugi konkurs.
Pomóż nam wygrać!
Konkurs „Sztafeta 10 miast”- nagroda tablica multimedialna i projektor.
1.Pomóż nam wytworzyć jak najwięcej energii elektrycznej siłą mięśni na 6 rowerach stacjonarnych, znajdujących się w miasteczku „Planeta Energii”, w określonym przedziale czasu – przez 3 godziny w trakcie każdego z dwóch dni wizyty miasteczka „Planeta Energii”.
Przyjdź 13 i 14 maja o godzinie 15-18 i pedałuj.
2.Wejdź na stronę 13 maja wieczorem 14 V i 15 V https://www.facebook.com/planetaenergiipl  i kliknij „lubię to” Za każde „polubienie” – dostajemy bonus 100 Wat.
Klasa Ic i Ewa Szorc SP nr 1


Aktualności

Powiązane artykuły