Wyróżnione za profesjonalną obsługę

targi_2

targi_2W dniach 19-21 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbywały się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO. Gołdap miała możliwość zaprezentowania swojej oferty na stoisku Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow, której od zeszłego tygodnia jest pełnoprawnym członkiem.

Obok Gołdapi prezentowały się także inne miasta sieci: Biskupiec, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztynek, Reszel i Ryn, a także Samorząd Województwa jako członek wspierający Cittaslow. Materiały promocyjne przygotowała Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap. Swoje ulotki, wizytówki i gadżety dostarczyli także zainteresowani gestorzy lokalnej bazy turystycznej. Materiały cieszyły się dużym powodzeniem wśród odwiedzających targi.

Informacji na temat Gołdapi udzielały reprezentujące nasze miasto: Justyna Charkiewicz i Beata Otto i chyba robiły to nieźle, gdyż wraz z reprezentantami pozostałych miast otrzymały „Wyróżnienie za najbardziej profesjonalną obsługę stoiska” przyznane przez Polską Organizację Turystyczną i Międzynarodowe Targi Polska.

targi_2

targi_1

cittaslow

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Wyróżnione za profesjonalną obsługę

  1. wiktor

    widać jak się starają

  2. Zgryz

    Wiktor- widać jaką masz pianę na ustach, że coś komuś dobrze wyszło.

  3. xyz

    Oj Wicia , Wicia , nie idź tą drogą.