Lekcja wspomnień – jubileusz „Jedynki”

Miło nam poinformować, że  24 maja Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi będzie obchodzić 40. rocznicę nadania  imienia. To piękny jubileusz, który  jest doskonałą okazją do podsumowań, do kultywowania tradycji szkoły, a tym samym przekazywania uczniom jej bogatej historii.

Cała społeczność szkoły przez kilka miesięcy  realizowała  projekt edukacyjny  pod tytułem  Wszystko, co piękne.  Odbyło się wiele różnych konkursów, np.  plastyczne, literackie,  wiedzy o Mikołaju Koperniku. Ich  efekty  będzie można  podziwiać  na specjalnie przygotowanej uroczystości.

Zapraszamy byłych nauczycieli, uczniów i innych pracowników szkoły do wspólnego świętowania. Prosimy o podzielenie się wspomnieniami na Facebooku i stronie naszej szkoły: sp1goldap.edu.pl.

Każdy, kto będzie miał ochotę podzielić się swoimi wspomnieniami, będzie to mógł uczynić także podczas spotkania w szkole 24 maja. Prosimy o kontakt osoby, które mają ochotę na powrót do przeszłości.

Spotkajmy się 24 maja  w gronie dawnych znajomych, przyjaciół, kolegów z klasy.

Jednocześnie pragnęlibyśmy poinformować naszych absolwentów, że zamierzamy przygotować wydawnictwo dotyczące naszej szkoły. Znajdą się w nim m.in. historia szkoły, fotografie z przeszłości, wspomnienia uczniów. W związku z tym prosimy o nadsyłanie posiadanych w Państwa archiwach materiałów dotyczących szkoły: zdjęć, dokumentów, świadectw itp. Prosimy o przesyłanie na adres mailowy szkoły sp1goldap@poczta.fm,  zdjęć, skanów dokumentów, w rozdzielczości co najmniej 300 dpi, wraz z krótkim opisem.


Aktualności

Powiązane artykuły