Jak minął marzec? – właśnie tak!

FKG - DK logo

FKG - DK logoZapraszamy do obejrzenia kolejnej części Filmowej Kroniki Gołdapi wydawanej przez Dom Kultury w Gołdapi. W tym wydaniu zobaczymy: jak wyglądał Dzień Kobiet w DK, znajdziemy się na dwóch wystawach artystki z Olsztyna i gołdapianki, sprawdzimy jak przebiegało zakończenie sezonu narciarskiego, spotkamy się z autorami poezji i prozy w Bibliotece Publicznej w Gołdapi,zobaczymy co kupowano na kiermaszu wielkanocnym, obejrzymy relację z Dnia Otwartego Domu Kultury oraz zajrzymy do wnętrza festiwalu Sputnik. Nie zabraknie także wyciętych scen na końcu wydania kroniki.

Link do kroniki: http://youtu.be/wME_xahwJCI

 

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Jak minął marzec? – właśnie tak!

 1. goldapianka

  No dobrze, a gdzie Kabaret Skeczów Męczących i Misterium Męki Pańskiej!!???

 2. Maciek

  Nie po raz pierwszy w kronice nie ma Gołdapskich Wieczorów Kabaretowych. Kronika realizowana jest na zlecenie DK, więc pewnie też za pieniążki DK. Znajdują się w niej głównie imprezy jednostek gminnych takich jak Dom Kultury, Biblioteka Publiczna, OSiR… Wg prostej zasady płacisz i wymagasz.
  Trochę przykro, bo dzieje się trochę więcej.

 3. Witam, jako realizator muszę odnieść się do powyższych komentarzy. Kronikę, którą wykonuję na zlecenie Domu Kultury w Gołdapi jako prywatna firma, realizuję zgodnie z warunkami zleceniodawcy.

  Nie jest jednak prawdą, że w wideo muszą istnieć tylko wydarzenia zorganizowane przez jednostki samorządu i tak nie jest. Każdego zachęcam zawsze do kontaktu z Domem Kultury (tel. 87 615 08 03) i informowania o organizowanych eventach. Dzięki informowaniu wideo będzie bogatsze o inne wydarzenia.

  Podobnie wysyłałem informacje do mediów propos dodawania prywatnych i niesamorządowych wydarzeń na stronę FRRG – uzdrowiskogoldap.pl do kalendarza wydarzeń (aktualizowanego na bieżąco m.in. przeze mnie). Odzew był żaden. Jednak nadal oczekuję i z przyjemnością i nagram i dodam event 😉 (tel. 530 839 829) Nie oczekujcie Państwo, że będę siedział codziennie na goldap.info i sprawdzał, czy ktoś coś organizuje a później będę dzwonił do organizatora, „czy mogę dodać wydarzenie lub skopiować z GI”, bo to nie na tym polega. To polega na współpracy, a ja mam również inne obowiązki. Proszę zatem o maila na kontakt@p7studio.pl lub kontakt@uzdrowiskogo ldap.pl.

  Misterium Męki Pańskiej było przez nas nagrywane, jednak nie w całości ze względu na warunki atmosferyczne i dbałość o drogi sprzęt, który na deszczu może ulec awarii. Nie było to jednak wydarzenie, które miało zaistnieć w kronice (gdyż kronikę na dany miesiąc realizujemy do ok. 25-go każdego miesiąca, reszta wydarzeń przechodzi na następny miesiąc). Gołdapskie Wieczory Kabaretowe zostały pokazane w kronice z lutego.

  Misterium Męki Pańskiej w postaci bogatej fotorelacji znajdziecie Państwo na stronie parafiagoldap.pl, obsługiwanej przez naszą firmę.