Byli tylko zwycięzcy

trojka_wiosna_turniej_29

trojka_wiosna_turniej_29Trudno było zliczyć dyscypliny, w których dziś w gołdapskiej „Trójce” uczestniczyły gołdapskie przedszkolaki. Na hali sportowej sprzętu było bez liku, od równoważni, przez sankorolki i traktory do wymyślnych miejsc wspinaczkowych.

W ten sposób organizatorzy i zawodnicy próbowali przyspieszyć wiosnę, choć także przy pomocy hasła – „Kwiecień – plecień”.

Pomysł świetny, bo ruchu nigdy za wiele, a to warto krzewić od najmłodszego. We wtorek zdecydowanie to się udało również dzięki: Sylwii Kurpios-Sawickiej, Małgorzacie Stankiewicz, Andrzejowi Sawickiemu i Łukaszowi Tarasiewiczowi. Zaś zawodnikami były: pięciolatki A i pięciolatki B z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi, cztero- i pięciolatki z Przedszkola Niepublicznego „Bajka” w Gołdapi, cztero- i pięciolatki z Przedszkola „U Kubusia Puchatka” w Gołdapi, pięciolatki A i sześciolatki B z SP3.

Sędziowie zadecydowali o remisie – wszystkie grupy otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz Gminę Gołdap oraz słodkie upominki.

 


Aktualności

Powiązane artykuły