Misterium Męki Pańskiej w obiektywie Tadeusza Krzywickiego

IMG_5830

IMG_5830Misterium Męki Pańskiej zostało przygotowane przez Parafialny Odział Akcji Katolickiej, działający przy Parafii NMP Matki Kościoła.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Misterium Męki Pańskiej w obiektywie Tadeusza Krzywickiego

 1. andrzej

  To przepięknie przygotowane misterium męki Pańskiej , jakie mogliśmy przeżywać wspólnie wczoraj , jest dobitnym świadectwem wielkiej wiary gołdapian , w zmartwychwstałego Jezusa . Zważywszy , że widowisko to stworzyli aktorzy – amatorzy , i to przy jednej próbie generalnej ( tak to nazwali ) jest to zjawisko bez precedensu . Pan grający rolę ukrzyżowanego Jezusa ,chyba Jarosław, zrobił to w sposób tak profesjonalny i fantastyczny , że ustawił bym go na jednej półce z najleprzymi zawodowymi aktorami . Jako całość było wielkim wydażeniem . Widać było wielkie zaangarzowanie poszczególnych postaci . Faktycznie musiało to kosztować wiele wysiłku i poświęcenia . Po mimo że pogoda sprawiła psikusa , z całą rodzną wiernie trwaliśmy i przeżywaliśmy . Ze wzruszenia nad ukrzyżowanym Jezusem , ciekły ludziom łzy . Wielkie Bóg zapłać . Obecnie szukam coś na temat , co to jest Akcja Katolicka .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. wiesław

  Rolę ukrzyżowanego grał Dominik.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. gołdapianka

  Wielki szacunek dla wszystkich aktorów za zaangażowanie, poświęcenie, wytrwałość w szczególności dla naszego szafarza, który nie zważając na pogodę swoim niezwykłym poświęceniem ukazał nam mękę i śmierć Pana Jezusa . Atmosferę doskonale podkreślała muzyka .Wielkie. uznanie dla księdza proboszcza, który nie boi się wyzwań gdyż trzeba nie lada odwagi aby podjąć się podobnego przedsięwzięcia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Parafianka

  Ogromny szacunek dla odgrywającego rolę Ukrzyżowanego, my widzowie byliśmy pokuleni z zimna w ciepłych szatach a on Biedactwo golusieńki, głupio było przyznać się, że jest zimno nam w ubraniach, patrząc na ,, Jezusa” wiszącego na krzyżu bez ubrania. Myślę o NIM jak ON to zniósł, czy nie przeziębił się? było to ogromne poświęcenie z JEGO strony.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. andrzej

  czy istnieje możliwośc powtórzenia tego widowiska , by mogła by go obejrzeć większa rzesza . Wiadomo , że w czasie jego trwania w innych świątyniach trwały uroczystosci wielkiego piątku . Nadal jestem pod wrażeniem . Wielki szacunek ks . kanonikowi Markowi i wszystkim zaangazowanym w przygotowanie tego Misterium . Jest duże zainteresowanie osób które nie miały możliwości na żywo obejrzeć tego , ale po obejżeniu zdjęć jest po prostu zachwycona . Słyszy się tę opinię do okoła wśród znajomych . A może by tak zaprosić ościenne parafie i gminy .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...