Zderzenie fiata z mercedesem

Wypadek w m. Regiele

Wypadek w m. RegielePolicjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej K- 65, w Regielach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka mercedesem. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane cztery osoby, z których trzy przewieziono do szpitali w Olecku i Ełku.

 

Do wypadku doszło około godziny 7.40 na drodze krajowej K-65. W zdarzeniu brały udział dwa osobowe – fiat Punto i mercedes-benz. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka mercedesem. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, z których trzy przewieziono do szpitali w Olecku i Ełku.

Droga krajowa na tym odcinku była zablokowana przez ponad dwie godziny, policjanci wprowadzili objazdy przez miejscowości: Pogorzel, Wilkasy i Kozaki. Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn tego zdarzenia.


Aktualności

Powiązane artykuły