Zapraszamy na naukę jazdy na łyżwach

Plakat lodowisko marzec

Plakat lodowisko marzecOśrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę 2 marca na lodowisko „Biały Orlik” na naukę jazdy na łyżwach. Szczegóły na załączonym plakacie.

Plakat lodowisko marzec

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Zapraszamy na naukę jazdy na łyżwach

 1. Darek

  Panie Dyrektorze Kuskowski. Czy Pan nie uważa, że najlepiej do nauki jazdy na łyżwach zachęciłaby młodych adeptów wybitna gołdapianka, dwukrotna olimpijka w Albertville i Lillehammer, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski pani Ewa Wasilewska – Borkowska? Czy Pan się naprawdę musi udawać złośliwie, że Pan nie dostrzega tej wielkiej postaci? Dlaczego dzięki Pańskiemu nieprofesjonalnemu zachowaniu mają tracić gołdapskie dzieci?
  Przecież Pani Ewa chętnie by odwiedziła orlik, pokazała i opowiedziała dzieciom co można osiągnąć dzięki pracy. Niech Pan się weźmie do pracy!!!

 2. zainteresowany

  Panie Dyrektorze Kuskowski!Zima się kończy!W marcu zaczyna Pan lekcje jazdy na łyżwach?Lodowisko świeciło pustkami, a my podatnicy ponosimy koszty utrzymania tego lodowiska!I na dodatek do nauki jazdy powołuje Pan osobe, która z łyżwami nie ma wiele kontaktu.Olimpijka-Pani Ewa, która jest wybitną specjalistką w tej dyscyplinie sportu nie jest do tej pory doceniana ani przez Pana ani przez wladze tego miasta. To smutne,że” cudze chwalimy a swego nie znamy”. Panie Dyrektorze, najdziwniejsze jest to że główną postacią na telebimie na Biegu Jaćwingów był Pan- ważniejszy od Burmistrza!Oj, nie ladnie występowac przed orkiestrę!Jak to pisze Darek-Niech Pan weżmie się do pracy!!

 3. łyżwiarz

  Drodzy internauci, dziękujemy wam za jakże pomocne w organizacji oraz nauce jazdy na łyżwach porady i komentarze…Prosimy jeszcze o wklejenie konspektu lekcji odnośnie nauki jazdy albo wklejenie linków z you tube z taką nauką i okaże się, że nawet nie trzeba wychodzić z domu żeby umieć jeździć…baa – nawet lodowisko okaże się nie potrzebne…Lodowisko świeci pustkami także przez was – zamiast jeździć z dziećmi lub znajomymi piszecie jakże cenne porady w internecie…
  Na szczęście są jeszcze dzieciaki i rodzice którym nic nie przeszkadza i chętnie korzystają z tego co jest…
  Dziękujemy i do zobaczenia……
  ….w internecie oczywiście bo po co iść na lodowisko prawda??

 4. Gołdap

  A ja przypominam że BIAŁY ORLIK ma być za darmo, tak jak np w Ełku. A w tym roku podrożało. I może to jet przyczyna pustki na lodowisku?