Turniej służb mundurowych

Na hali sportowej Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku odbył się V Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych pod patronatem Burmistrza Giżycka i Dyrektora Aresztu Śledczego w Giżycku. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna Aresztu Śledczego w Giżycku. Gołdapscy policjanci zdobyli V miejsce. Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji. Zwycięscy otrzymali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Jolanty Piotrowskiej Burmistrza Giżycka oraz Dyrektora Aresztu Śledczego w Giżycku.

 

Piąty w historii Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych odbył się wczoraj na hali Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku przy ul. Moniuszki. Organizatorami zawodów był Ludowy Klub Sportowy „Amators” Pozezdrze w partnerstwie z Aresztem Śledczym w Giżycku. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn, m.in.: Areszt Śledczy Giżycko, 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana im. Zawiszy Czarnego, Ochotnicza Straż Pożarna Pozezdrze, „Paragraf” Prokuratura Ełk, Komenda Powiatowa Policji Gołdap, Zakład Karny Dubliny /Areszt Śledczy Bartoszyce, FC „Prawda” Olecko. O miejsce na podium walczyły również zaproszone drużyny z Litwy: Marijampoles Pataisos Namai oraz Kybartai Pataisos Namai. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium.

Turniej rozegrany był w 3 grupach. Najmocniejszą drużyną okazała się ekipa z Aresztu Śledczego w Giżycku, którzy stanęli na I miejscu. Zaszczytną II pozycję zdobyli prokuratorzy z Ełku, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Funkcjonariusze z gołdapskiej komendy wygrali z drużyną Marijampoles Pataisos Namai 5:0 oraz 2 mecze z FC „Prawda” Olecko kolejno 2:1 i 2:0. Porażkę przyniósł im mecz z OSP Pozezdrze oraz 15 Giżycką Brygadą Zmechanizowaną lokując ich na 5 miejscu. Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się reprezentant jednej z litewskich drużyn-zdobywca 9 bramek oraz bramkarz OSP Pozezdrze Tomasz Jaszczuk. Najlepszym zawodnikiem „z pola” okazał się Przemysław Chmielewski, który zagrał gościnnie w reprezentacji Komendy Powiatowej Policji z Gołdapi. Za swoją grę wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Jolanty Piotrowskiej Burmistrza Giżycka oraz Dyrektora Aresztu Śledczego w Giżycku.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Turniej służb mundurowych

  1. Czysciciel

    Gratulacje! I o to chodzi, aby ciągle być w ruchu. Tydzień wcześniej udział w biegu Jaćwingów na 10 km teraz turniej w piłkę nożną, udział w lidze halowej. Brawo