Gołdapski Fundusz Lokalny nagrodzony

W konkursie na „Dobre Praktyki Działaj Lokalnie VII” otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 10 000 zł za praktykę pod nazwą „Centrum Wspierania Aktywności Społecznej w Gołdapi”. Nagrodę z rąk przedstawicieli Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce odebrał prezes Zbigniew Mieruński podczas gali Działaj Lokalnie 2012.

Bardzo cieszy mnie ta nagroda, gdyż jest ona podsumowaniem naszej pracy na rzecz grup nieformalnych i organizacji pozarządowych z terenu powiatu gołdapskiego – mówi Zbigniew Mieruński – Dziękuję tym osobom, które angażują się w animacje, doradztwo i szkolenia dla ludzi aktywnie podchodzących do otaczającej ich rzeczywistości, dokonujących zmian w swoich społecznościach lokalnych. Cieszę się, że działania GFL im w tym pomagają. Dziękuję też samorządom Gminy Gołdap i Powiatu Gołdapskiego za wspieranie finansowe działalności Centrum.

Nagroda zostanie przeznaczona na działania statutowe i wkład własny realizowanych przez Gołdapski Fundusz Lokalny projektów. -gfl-


Aktualności

Powiązane artykuły