Artur Milicki zaprasza do współtworzenia ekowioski

akademia_bosej_stopy

akademia_bosej_stopyArtur Milicki zaprasza do współtworzenia projektu, którego sfinansowanie będzie możliwe dzięki wsparciu społeczności. Zbiórka pieniędzy odbywa się dzięki platformie PolakPotrafi.pl

Witam Państwa,

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się kampania na portalu PolakPotrafi.pl naszej Akademii Bosej Stopy. W ciągu 30 kolejnych dni mamy za zadanie zebrać 50.000 zł. Jeśli się uda to super. Jeśli nie, to jakoś to przeżyjemy i akademia również ruszy, ale skromniej i spokojniej. Tutaj jest link:

http://polakpotrafi.pl/projekt/akademia-bosej-stopy

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Artur Milicki zaprasza do współtworzenia ekowioski

 1. Mazur

  Jak się chce, to z niczego można zrobić Coś ? Mała zapomniana wioska nad Gołdapą Barkowo, a jednak można ją jakoś ożywić. Życzę powodzenia w działaniach.

 2. sen

  I wcale nie trzeba dodawać do nazwy miejscowości przyrostka -Zdrój, jak to by chciały władze Gołdapi twierdząc, że to wypromuje Gołdap. Kto z Was zna Długopole-Zdrój, Przerzeczyn-Zdrój, Wieniec-Zdrój? Dodanie członu niczego nie wypromowało, a jedynie przyczyniło się do zaspokojenia ambicji lokalnych kacyków, kosztem mieszkańców, oczywiście. Chcemy, żeby w Gołdapi też nam to zafundowano?
  Panie Arturze, przepraszam, że piszę nie na temat, ale zablokowano możliwość dodawania komentarzy w temacie, który mnie poruszył.
  Gratuluję Panu pomysłu i mam nadzieję, że się uda!
  to właśnie ludzie z takimi pomysłami są nam potrzebni, a nie tylko ci którzy chcą zaspakajać wyłącznie swoje ambicje!