Powiązane artykuły

7 komentarzy do “WOŚP nieco inaczej

 1. goldapianka

  Według mnie niektóre z czarno-białych są trochę za ciemne, można by było je trochę rozjaśnić, ale ogólnie rzeczywiście ciekawe.

   
 2. Obserwtor Gołdap org

  Ogólnie powiedziałbym – bardzo fajne fotki. Niestety Panu Marcinowi przydałyby się postawy fotografii reportażowej. Fotki są bardzo złej jakości, źle skadrowane oraz w większości poruszone. Aby umieszczać zdjęcia na forum lokalnym, należy je wykonać poprawnie – to się tyczy również i obróbki finalnej fotografii. Tego niestety tego tutaj nie widzę. Przepraszam jak kogoś uraziłem taka opinią, ale niestety prawda jest bolesna a zarazem prawdziwa.

   
  1. Marcin Urzędowski

   Uwagi przyjmuję jako wskazówki dla fotografa amatora, przy takim oświetelniu jakie było z takiej odległości jaka była bez użycia statywu wykrzysełam co mogłem i jak mogłem, racją jest że obróbka finalna mogła by zmienić co nie co, 99% zamieszczonych zdjeć jest nie ruszana, jak wyszły z aparatu takie są. Co do zamieszczania ich na forum publicznym, ktoś uznał inaczej niż Pan skoro są tu gdzie są.

    
  2. Obserwatorze – krytykujesz, niestety w sposób nazbyt mentorski, tym bardziej, że sam jesteś bardzo przeciętnym reportażystą i masz zbyt duże wyobrażenie o sobie. Oceniasz fotografie bardzo jednostronnie, a to nie wszystko – warto podkreślić w fotografii (co może akurat nie dotyczy tego reportażu) walory nie związane z techniką obróbki. Marcin uchwycił (i zrobił) kawałek niezłego klimatu. A Ty – jeśli chcesz być guru od fotografii, to zrób i opublikuj po prostu dobry reportaż. Znam w Gołdapi dobrą reportażystkę (bo do tego trzeba mieć intuicję i niekonieczne wymądrzać się na temat technik fotograficznych), która swoich umiejętności nie docenia, ale nie podam jej nazwiska, bo ją też skrytykujesz.

    
 3. Skra

  Robiłam wiele zdjęć w domu kultury. Bardzo trudno jest zrobić tam dobre fotki.

   
 4. Mama

  Super zdjęcia a jeśli komuś się nie podobają to może poprosić o wstawienie swoich ……. chętnie pooglądamy 🙂

   
 5. elzbietajolanta

  Zdjęcia są przepiękne.poprawione i obrobione zdjęcie komputerowo to nie jest niestety zdjęcie.