Ten dzień jest pełen wzruszeń

IMG_3935

IMG_3935Jak ważne jest święto Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać. Ten dzień jest pełen wzruszeń i radości.

W piątek odbyła się w grupie 5 latków „A” w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gołdapi uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy program artystyczny składający się z wierszy i piosenek. Oprócz montażu słowno–muzycznego odbyły się konkursy i wspólne zabawy

z seniorami rodu. Również nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla naszych gości przygotowany przez rodziców, a także laurek samodzielnie wykonanych przez dzieci.

W pięknie udekorowanej sali babcie z dziadkami mieli możliwość odgadnięcia swojego wizerunku na portretach rysowanych przez dzieci.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznie atmosferze. Nastrój był taki, jaki tylko dziadkowie mogą stworzyć – pełen miłości, dobroci i zachwytu nad naszymi talentami. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, taniec, mogły wyrazić jak bardzo kochają swoje babcie i dziadków . Wszystkim seniorom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i dużo uśmiechu na każdy dzień.

Wychowawczynie grupy: Anna Paszczyńska, Cecylia Grabowska

 


Aktualności

Powiązane artykuły