Próbował targnąć się na swoje życie – policjanci go uratowali

GWIAZDA-GOŁDAPI

GWIAZDA-GOŁDAPIGołdapscy policjanci wybili szybę w samochodzie i uratowali 35-letniego mieszkańca miasta, który próbował targnąć się na własne życie. Szybka i sprawna interwencja oficera dyżurnego oraz policjantów z Wydziału Kryminalnego ocaliła mężczyźnie życie.

Wczoraj około godziny 18.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji odebrał telefon od zaniepokojonego mieszkańca miasta. Zgłaszający oznajmił, że otrzymał „pożegnalnego” sms-a od swojego ojca, który prawdopodobnie próbuje odebrać sobie życie. Natychmiast podjęte działania, zarówno przez oficera dyżurnego jak i policjantów doprowadziły do odnalezienia wskazanego przez zgłaszającego samochodu, którym ojciec wyjechał z domu.

W pojeździe siedział nieprzytomny 35-latek. Policjanci wybili szybę w aucie i z zadymionego pojazdu wyciągnęli mężczyznę. W związku z tym, iż 35-latek nie oddychał funkcjonariusze przystąpili do reanimacji, przywracając mu oddech i funkcje życiowe. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która udzieliła mu pomocy medycznej.

Jak wstępnie ustała policja – mężczyzna chciał zatruć się spalinami. 35-latek zamknął się w pojeździe, do którego doprowadził przewód połączony z układem wydechowym i uruchomił silnik.

 


Aktualności

Powiązane artykuły