Już 12 stycznia Family Cup

family_cup

family_cupJuż 12 stycznia, w sobotę o 10.00 wystartują narciarze alpejscy oraz snowboardziści w kolejnej edycji XVIII Amatorskich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup na Pięknej Górze w Gołdapi. Są to zawody dla każdego, zawodnicy rywalizują w aż 9 kategoriach wiekowych.

Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczestnikom poprzedniej edycji. W walce o tytuły mistrzów województwa i udział w finale krajowym uczestniczyło 140 zawodników. Najmłodszy uczestnik miał 5 lat, najstarszy ponad 60. Mimo, że zawody noszą tytuł amatorskich – poziom był bardzo wysoki. Na stoku rywalizowali nawet zdobywcy Pucharu Polski i medaliści finału Mistrzostw Polski.

Wśród najlepszych w kategorii OPEN byli Olga Rosińska z Suwałk i Adam Sadowski z Białegostoku w narciarstwie alpejskim oraz Agnieszka Iber z Gołdapi i Maciej Cieśluk z Ełku w snowboardzie. Klasyfikację rodzin w narciarstwie wygrali Anna, Joanna, Maciej i Andrzej Cieśluk z Ełku. W snowboardzie również zwyciężyła rodzina ełczan: Natalia, Braian i Bogdan Wołyniec. Tegoroczny finał odbędzie się na stoku Telegraf w Kielcach.

Zapisy dla wszystkich chętnych na formularzu na stronie www.familycup.com.pl.

Wszelkich informacji udzieli społeczny kapitan Family Cup Andrzej Cieśluk 793 747 407.

Serdecznie zapraszamy!

 


Aktualności

Powiązane artykuły