Dwa zderzenia w odstępie godziny

zdarzenie

zdarzenieGołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiejszego ranka na odcinku drogi K-65 (ul. Gumbińska) w Gołdapi. Około godziny 6.00 czołowo zderzyły się dwa auta osobowe a godzinę później osobowe seicento najechało na tył peugeota.

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dzisiejszego ranka na odcinku drogi krajowej K-65 (ul. Gumbińska) w Gołdapi. Około godziny 6.00 kierujący pojazdem bmw nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka vw Passatem. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Niespełna godzinę później na tym samym odcinku drogi doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem seicento najechał na tył stojącego na poboczu peugeota. Kierująca fiatem została odwieziona do szpitala. Policjanci ustalili, że uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi. Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn obu zdarzeń.

zdarzenie drogowe

zdarzenie

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Dwa zderzenia w odstępie godziny

  1. pit

    lodowisko a te k ….. śpią zero piachu czy soli !!!!!! na co k ,,,, idą moje podatki ?