Odpowie za kradzież z włamaniem

Paliwo 004

Paliwo 004Gołdapscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Kowale Oleckie podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Pogorzeli. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku grudnia br., policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. Jak ustalono, włamywacz po uprzednim podważeniu okienka i wyjęciu go z ramy, dostał się do wnętrza budynku skąd ukradł metalowy kanister z zawartością 20 litrów oleju napędowego. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę około 160 złotych.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie, ustalili i zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Okazał się nim Marek S., mieszkaniec gminy Kowale Oleckie. Jeszcze dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzut. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które wkrótce zostanie przekazane właścicielowi.

Teraz 36-latek odpowie przed sądem. Kodeks karny za przestępstwo kradzieży z włamaniem przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Aktualności

Powiązane artykuły