Bardzo dobry występ „Piorunów” w Suwałkach

pioruny_7

pioruny_7W piątek 16 listopada na pływalni Suwalskiego Aquaparku odbyły się zawody o Puchar Prezydenta Suwałk. W zawodach wzięli udział pływacy MUKS PIORUN Gołdap, którzy dziewięciokrotnie stawali na podium. Zawodnicy zdobyli 5 pierwszych miejsc, 2 drugie miejsca i 2 trzecie miejsca.

Dwa razy pierwsze miejsce zdobyła Klaudia Suchocka na dystansach 50m stylem motylkowym oraz 50m stylem klasycznym, dwa razy pierwszy był także Michał Sienkiewicz na dystansach 50 m stylem dowolnym oraz grzbietowym. Pierwsze miejsce zajął także Dawid Sobolewski wygrywając rywalizację na dystansie 50 m stylem dowolnym. Dwukrotnie na miejscu drugim rywalizację ukończył Mateusz Tramp w konkurencjach 50 m stylem dowolnym oraz grzbietowym. Trzecie miejsca wywalczyli: Kamil Tyszlak na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz Marcin Przyborowski na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Bardzo dobre 4 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym zajął najmłodszy zawodnik MUKS PIORUN Gołdap Kacper Taudul rywalizując z zawodnikami starszymi od siebie.

Czwarte miejsca ponadto zajęli: Dawid Sobolewski 50 m grzbietowym oraz Miłosz Januszkiewicz 50 m dowolnym.

Działalność klubu jest współfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Gołdapi.