Oficjalne otwarcie zalewu

fotki_z_motolotni_16

fotki_z_motolotni_16W środę 24 października nad zalewem odbędzie się oficjalne otwarcie tego obiektu. Głównym organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Planowana jest m.in. obecność marszałka Jacka Protasa.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Oficjalne otwarcie zalewu

  1. Magog

    Uwaga, szanowni mieszkańcy ulicy Ustronie. Macie w tej chwili być może niepowtarzalną okazję dobić się naprawy (poprawy) nawierzchni swojej ulicy. Przecież firmy pracujące przy zalewie dość poważnie Wam tę ulicę podniszczyły. Zaprotestujcie przeciwko odbiorowi zalewu domagając się wcześniejszej naprawy szkód. Potem będzie za późno. Przyjdźcie w środę na otwarcie i pokażcie że zależy Wam na swojej ulicy.

  2. Z zalewu się cieszę, czegoś takiego brakowało w okolicy.
    Myślę, że da sporo radości mieszkańcom 🙂

  3. Joanna K

    Dziękuję „Magog” za informację. Mieszkańcy ul. Ustronie odwiedzili Starostwo. Liczymy na spełnienie obietnic jakie zostały nam złożone, gdyby jednak tak się nie stało, to napiszemy do Pana Wojewody jak „kompetentni” są urzędnicy, jak Zarząd Dróg dopełnił swoich obowiązków i odebrał stan ulic po zakończonych inwestycjach. Do otwarcia został jeszcze mostek 🙂 a do tego mieszkańcy przygotują się w 100%.