Odpowie za kradzież z włamaniem

kodeks

kodeksKryminalni ustalili i zatrzymali Patryka T., który miał włamać się do jednego z domów i ukraść zegarek oraz artykuły spożywcze. 23-latkowi przedstawiono zarzut, do którego mężczyzna się przyznał. Teraz mieszkaniec powiatu gołdapskiego odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci o włamaniu i kradzieży zostali powiadomieni przez właściciela domu. Z zebranych przez funkcjonariuszy materiałów wynika, że sprawca wybił szybę w oknie i wszedł do mieszkania. Następnie mężczyzna miał ukraść zegarek oraz artykuły spożywcze. Policjanci ustalili i zatrzymali Patryka T. jako podejrzanego w tej sprawie. Po przedstawieniu mu zarzutu 23-latek przyznał się do tego czynu. Teraz mieszkaniec powiatu gołdapskiego odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Odpowie za kradzież z włamaniem

  1. szkoda

    a może był głodny,nie popieram kradzieży ale dajcie młodym ludziom pracę każdemu jak za komuny był obowiązek pracy, niech teraz też tak będzie, łato mądrzyć się gdy się tego nie rozumie.

  2. mmm

    Ciekawe, jak można „ustalić” człowieka? To znaczy, że kryminalni co zrobili, bo nie bardzo rozumiem użycie tego słowa w kontekście.
    A może po prostu wykryli sprawcę? Albo złapali? Albo zatrzymali?
    Sto razy można napisać, że ustala się COŚ, nie kogoś, a maluczcy i tak nie zrozumieją…